iAlertU

iAlertU dla Mac

To ja złodziej!

iAlertU to darmowy alarm dla komputera Mac. Wykorzystuje czujnik ruchu i kamerę iSight, aby chronić Twój skarb.iAlertU jest odpowiednikiem alarmu samochodowego, z tą różnicą, że zabezpiecza komputer. Program aktywuje się za pomocą pilota Apple... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Włączany i wyłączany pilotem Apple Remote
  • Wysyła zdjęcia intruza pocztą e-mail.

Wady

  • Trudno go wyłączyć bez pilota

Doskonały
9

iAlertU to darmowy alarm dla komputera Mac. Wykorzystuje czujnik ruchu i kamerę iSight, aby chronić Twój skarb.

iAlertU jest odpowiednikiem alarmu samochodowego, z tą różnicą, że zabezpiecza komputer. Program aktywuje się za pomocą pilota Apple Remote lub wybierając odpowiednią opcję z jego menu w pasku systemowym. Od tego momentu aplikacja na każde dotknięcie klawiatury, gładzika, a nawet poruszenie komputera reaguje przeraźliwym wyciem.

iAlertU może także wysyłać, na wybrany adres e-mail, zdjęcie intruza zrobione kamerą iSight. Już nikt nie będzie używał komputera bez naszej wiedzy. Program można rozbroić za pomocą pilota lub poprzez wpisanie wcześniej zdefiniowanego hasła. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed wścibskimi osobami. iAlertU jest w pełni konfigurowalny. Pozwala wybrać jakie akcje mają wyzwalać alarm oraz określić czułość sensora ruchu.

iAlertU to ciekawy pomysł na zabezpieczenie komputera Mac. Być może uchroni go nawet przed kradzieżą, a na pewno zniechęci wścibskich współlokatorów.

Najczęściej pobierane Szyfrowanie na mac

iAlertU

Download

iAlertU 0.79

Opinie użytkowników o iAlertU

Sponsorowany×